Šola odbojke Hoče

Predsedstvo Odbojkarske zveze Slovenije in tekmovalno-registracijska komisija Odbojkarske zveze Slovenije sta sprejela sklep, da se tekmovanje v okviru 1. Sportklub odbojkarske lige za moške in ženske zaključi. OZS je po odigranih tekmah rednega dela ter tekmah modre in zelene skupine, torej pred začetkom četrtfinalnih obračunov, glede na obstoječe lestvice določila prvake. Naslov slovenskih prvakov so osvojili odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana in odbojkarice Calcit Volleyja.
Ostala tekmovanja pod okriljem OZS (2. in 3. DOL v članski kategoriji ter tekmovanja mladih) so do nadaljnjega prekinjena.
V sezono 2019/2020 smo v s fanti, ki so vključeni v šolo odbojke tekmovali v vseh kategorijah:
Super mini  brez uradnih tekmovanj

Mini odbojka  3. odprto prvenstvo Slovenije, kjer smo osvojili 8. mesto in udeležba na domačem turnirju v organizaciji OK Formis in OK Hoče

Mala odbojka  uvrstili smo se med najboljših 12 ekip v Sloveniji, nastopamo v A ligi vzhod v kateri nastopa 6 ekip. Do sedaj so se odigrali štirje krogi. http://www.odbojka.si/index.php?podst=7542154529828686847

Starejši dečki  po odigranih kvalifikacijah smo se uvrstili v 2. ligo, kjer nastopa 14 ekip. http://www.odbojka.si/index.php?podst=2750162595303358463

Kadeti  do konca tekmovanja kadete čaka še pet krogov. Trenutni vrstni red si lahko pogledate na povezavi. http://www.odbojka.si/index.php?podst=7662860486692845567

Mladinci  mladinsko tekmovanje je bilo zaključeno decembra. Uvrstili smo se v ¼ finale. http://www.odbojka.si/index.php?podst=1571025542731805183

3. DOL vzhod  v sodelovanje s SiPlayer Fram nastopajo naši fantje tudi v 3. Dol, kjer po šestnajstih odigranih kolih zasedajo 2. mesto. http://www.odbojka.si/index.php?st=9853897179

Glede na nastalo situacijo se OZS še ni odločil, kako bo z nadaljevanjem oziroma s koncem za letošnjo tekmovalno sezono. Glede na ukrepe, ki veljajo v Sloveniji in po prejetju odločitev s strani OZS, bomo ko bo/če bo, mogoče tudi nadaljevali z vadbami po skupinah. Vse fante bomo o tem tudi obvestili.
Vsem želimo, da ostanete zdravi in da tudi v teh dneh vadite doma. Primera vadbe so tudi na http://www.odbojka.si, kjer je do sedaj objavljenih pet sklopov. Izvajate lahko tudi yoyo teke, teke po gozdu ali sprehode. Vse to seveda po ukrepih, ki trenutno veljajo v Sloveniji.