3. Odprto prvenstvo v mini odbojki U-11 Iskra AMS

V soboto, 18. 01. 2020 je Odbojkarski klub Sip Šempeter organiziral 3. Odprto prvenstvo v mini odbojki U-11 za deklice in dečke letnik 2009  in mlajše.

V Šempetru, Preboldu in Braslovčah je na dvanajstih igriščih tekmovalo 48 ekip iz Slovenije in Hrvaške. Skupaj je bilo aktivnih preko 420 mladih odbojkaric in odbojkarjev.

Pri deklicah je v konkurenci 30 ekip prvo mesto osvojila ekipa Ankaran, druga je bila ekipa Prevalje, tretjega mesta pa se je veselila ekipa Weiler Volley Zreče.

Pri dečkih je bilo v konkurenci 18. ekip. Zmagovalec turnirja je bila ekipa Merkur Maribor, druga je bila ekipa Fužinar in tretja ekipa Žužemberk. Pokale in kolajne je podelil, predstavnik generalnega pokrovitelja turnirja ISKRA  AMS - Boštjan Pražnikar.
Naša ekipa mini-Hoče, se je z 2 zmagama (2:0) in enim porazom (2:1) uvrstila na 8. mesto.