Hočani še naprej uspešni

V soboto 6. februarja je v telovadnici osnovne šole Hoče potekal turnir male odbojke, kjer so poleg domačinov nastopile še ekipe Galex-Mir, Galeja in Tabor 1 Fram.

Mladi odbojkarji Hoč so se v prvem dvoboju pomerili z ekipo Tabor 1 Fram. V izjemno zanimivi in napeti tekmi so v končnici odločilnega tretjega niza bili bolj zbrani domači igralci, ki so zadnji niz dobili s 25 – 20.

Bolj suvereno so Hočani premagali ekipo Galeje. Ves čas so nadzorovali potek srečanja, nasprotnikom pa niso prepustili niti enega niza.

Zadnja tekma turnirja je odločala o zmagovalcu turnirja, saj so poleg Hočanov tudi igralci Galex-Mira premagali preostali ekipi. Po izgubljenem prvem nizu so se Hočani zbrali in rezultat izenačili. V tretjem nizu si nobena od ekip pred zaključkom ni zagotovila večje prednosti, tako da je o zmagovalcu odločala napeta končnica. Boljše so jo odigrali igralci iz Murske Sobote in na koncu slavili s 25-21 v odločilnem nizu.

Kljub drugemu mestu na turnirju, so si mladi Hočani zagotovili napredovanje v nadaljnji krog tekmovanja.