Uvrstitev v 2. krog repasaža

V soboto, 9.3.2019 je ekipa »mini Hoče«, odigrala 2. uradni turnir v aktualni tekmovalni sezoni. Ta se je odvijal v VŠD Hoče. Naši igralci so se pomerili v prvi tekmi z ekipo TAB Mežica in brez problema zmagali 3:0 (25:1, 25:4, 25:9).
Slednja tekma, je bila pravo ogrevanje pred tekmo proti naslednjemu močnejšemu nasprotniku, SIP Šempeter (nazadnje smo proti njim izgubili). Toda fantje so bili izredno motivirani in po začetnem nizu v »krču«, z zelo borbeno in atraktivno igro za gledalce, uspeli pri rezultatu 9:2 za nasprotnika, obrniti igro, ter zmagati prvi niz z 25:19. Drugi niz je naša ekipa igrala izrazito boljše od nasprotnika in niz dobila z 25:8. Sledil je tretji niz v katerem se je naša ekipa malce preveč sprostila in zgubila, sicer z veliko mero borbenosti na 22:25. Končni rezultat 2:1 za Hoče.
Tretja tekma proti Šoštanj Topolšica, je bila ponovno lažja za naše igralce. Dobili smo jo s 3:0 (25:5, 25:1, 25:7). V tej tekmi so igrali vsi igralci (tudi rezerve) in pokazali, kaj so se do sedaj naučili.

Napisala: trenerka Loredana Cristea.