Le še korak do elite

Odbojkarji Hoč so še drugič v tej sezoni premagali Mokronog in s tem postavili temelje za uvstitev v prvo slovensko odbojkarsko ligo. Izbranci trenerja Mirana Merkuša so obračun z zadnjeuvrščeno ekipo druge slovenske lige pričeli zbrano in gladko dobili prvi niz. Zatem so se v igro vodilne ekipe na prvenstveni lestvici prikradle številne napake, kar pa je bilo kljub vsemu dovolj za zanesljivo zmago tako v drugem kot v tretjem nizu.

Odbojkarji Hoč imajo pred zadnjima dvema krogoma letošnjega prvenstva še zmeraj pet točk prednosti pred drugouvrščeno ekipo iz Črnuč. To soboto bodo Hočani gostovali v Logatcu, proti zmeraj neugodni ekipi Santane. Hočani imajo z Logatčani neporavnane račune, saj so jih v prvem delu prvenstva v domači dvorani porazili s 3:2. V zadnjem krogu, 23. aprila, bodo Hočani v domači VŠD Hoče gostili neposrednega tekmeca Črnuče.