“Končnice nizov odigrali odlično”

Trener odbojkarjev Hoč Miran Merkuš po tekmi 6. kroga druge slovenske lige ni skrival zadovoljstva nad novimi tremi točkami: “Ekipa PRO Volleyja je sestavljena iz zelo izkušenih igralcev, zato smo osnovni cilj, to je zmaga, dosegli. Tekmo smo zelo dobro odprli in imeli v prvem nizu nasprotnika vseskozi na varni razliki. V drugem in tretjem nizu se nam je v igro prikradlo več napak, tudi zbranost ni bila na najvišji ravni, zato sta bila niza bolj izenačena. Zadovoljen sem, da so bili izenačeni zaključki nizov, saj nam negotovi nizi lahko samo koristijo. Fantje so končnice nizov odigrali odlično, zbrano in taktično, kot je bilo dogovorjeno. Nasploh moram poudariti, da sem z delom in prizadevnostjo vseh štirinajstih fantov zelo zadovoljen.

Fantje časa za počitek nimajo, saj so v sklopu priprav za sobotni ligaški obračun proti drugi ekipi Calcita iz Kamnika včeraj (v sredo) odigrali prijateljsko tekmo proti odbojkarskemu klubu Radenci. Ti so tretjeuvrščena ekipa tretje lige. Čeprav so priložnost za igro dobili večinoma igralci, ki so do sedaj na ligaških tekmah dobili manj priložnosti, prikazali všečno igro in slavili z 4:0 ter trenerju dokazali, da lahko v nadaljevanju sezone računa tudi na njih.