Premalo za v finale

V soboto, 12.04.2014, se je v VŠD Hoče igral polfinalni turnir male odbojke. Po odličnem igranju na turnirjih repasaža so se domačini vrnili v redni del tekmovanja, kjer pa so ponovno dobili za nasprotnika ekipo Lunos Maribor I. Domačini so si želeli nekakšen čudež, da bi lahko premagali nasprotnike iz Maribora, vendar se to žal ni zgodilo in so tekmo izgubili z 2:0 v nizih.

V drugi tekmi so mladi hoški odbojkarji igrali proti ekipi KEKOOprema Žužemberk. Proti njim še letos niso igrali, zato niso vedeli kaj pričakovati. Prvi niz se je začel zelo izenačeno in se je tudi tako nadaljeval, saj sta obe ekipi bili zelo zbrani. Na koncu so imeli več sreče domačini in so niz zmagali s 25:23. V drugem nizu ni bilo tako zanimivo, saj domačini niso imeli veliko možnosti ter so niz izgubili s 25:06. V tretjem odločilnem nizu je bila igra ponovno izenačena, a tokrat so imeli več sreče gostje in so zmagali niz s 25:21 in tako tudi tekmo z 2:1 v nizih.

Tako so se mladi Hočani uvrstili še na zaključni turnir, na katerem bodo igrali za končno mesto od 5 do 8.