V 3. krogu repasaža ponovno uspešni...

V soboto, 15.03.2014, se je v Framu odvijal turnir 3. kroga repasaža.

Na prvi tekmi so se Hočani pomerili z ekipo Braslovč II. V uvodnem delu prvega niza je bila igra dokaj izenačena. Vendar so Hočani imeli vse pod nadzorom in niz mirno pripeljali do konca z rezultatom 25:18. V drugem nizu je ekipa iz Hoč pokazala zelo dobro igro in že na začetku smo lahko videli, da nasprotnik nima veliko možnosti za zmago. Tudi v drugem nizu so mladi Hočani ostali zbrani do konca in zmagali s 25:14 in tako zmagali prvo tekmo z 2:0 v nizih.

V drugi tekmi so Hočani igrali proti ekipi Maribor II. Hočani so tekmo vzeli zelo resno saj so vedeli, da so proti njim že enkrat izgubili. V prvem nizu je bila igra zelo izenačena vse do konca. Obe ekipi sta bili zelo zbrani in sta naredili zelo malo napak, a v končnici niza so imeli več sreče Hočani ter ga zmagali s 25:23. Tudi drugi niz je bil zelo izenačen ter napet, ampak so v tem nizu Mariborčani naredili več napak, kar so Hočani zelo dobro izkoristili ter niz zmagali s 25 :18.

Mladi hoški odbojkarji so osvojili prvo mesto na turnirju ter se s tem uvrstili v zadnji krog repasaža.