Kot prvi v naslednji krog repasaža

V soboto, 01.02.2014, je v Framu potekal 2. krog repasaža v mali odbojki.

Ekipa Hoč je na prvi tekmi imela za nasprotnika ekipo TAB Mežica. Hočani proti svojim nasprotnikom niso imeli težav, saj so v tekmo odšli zelo odločno in zbrano. Obe postavi sta zelo dobro odigrali in temu primeren je bil tudi rezultat, saj so zmagali z 2:0 (25:06, 25:08).

V drugi tekmi so Hočani imeli za nasprotnika domačo ekipo OK Fram. V prvem nizu je bil rezultat skozi ves niz zelo izenačen, a vendar so na koncu niza Hočani pokazali malo boljšo igro in naredili manj napak ter niz zmagali s 25:22. Drugi niz ni bil tako napet saj so Hočani zelo hitro prišli do visokega vodstva in tako tudi mirno pripeljali niz do končne zmage s 25:18.

Mladi hoški odbojkarji so tako osvojili prvo mesto na turnirju in se uvrstili v 3. krog repasaža ter tako ostali v igri za najvišja mesta v državi.