Še korak bližje "A" ligi

Starejši dečki OK Hoče so v nedeljo, 20.10.2013, odigrali drugi kvalifikacijski turnir skupine "E" za uvrstitev v "A" ligo vzhod. V Mislinji so bili njihovi nasprotniki vrstniki iz Raven na Koroškem ter domačini.

V prvi tekmi so mladi Hočani z dobrim servisom in izdelanimi napadi zanesljivo pripeljali tekmo do končne zmage z 2:0 v nizih. Tako je lahko trener dal priložnost tudi tistim igralcem, ki šele letos prvič igrajo "veliko" odbojko, da pridobijo nekaj novih izkušenj.
V drugi tekmi z domačini pa podobna zgodba kot že na prejšnjem turnirju, "mučenje" v prvem nizu ter zanesljiva igra v drugem nizu. Na koncu je semafor pokazal 25:22 in 25:15 za mlade Hočane, kar je pomenilo, da trener časti pice.:)

Naslednje tekme čakajo mlade hoške odbojkarje šele v mesecu decembru, najprej bodo odigrali turnir v Ravnah na Koroškem ter nato še v Framu.

Več o razporedu in rezultatih skupine "E"