Najmlajši z odliko začeli državno prvenstvo

Začelo se je državno prvenstvo v mini odbojki za dečke (letnik 2002 in mlajši).

Trener Domen Repa, ki je debitiral kot trener na slovenski odbojkarski sceni, je z odliko opravil svoj krstni nastop ter popeljal svoje varovance na domačem turnirju do dveh zmag proti ekipama iz Selnice ob Dravi ter Murske Sobote. V prvi tekmi so naši najmlajši že vnaprej zabeležili zmago saj je ekipa Turbine prišla le z 5 igralci, kar po pravilih za mini odbojko ne zadostuje kriteriju, da vsaka ekipa mora imeti vsaj 6 igralcev. V tem primeru se 1. niz odigra normalno ter se rezultat tudi vpiše v zapisnik, ostala dva niza pa se registrirata z rezultatom 25:00. V drugi tekmi so naši najmlajši brez težav premagali ekipo Panvita Pomgrad, čeprav je gostujoči trener poiskusil presenetiti s tem, ko je svojo boljšo postavo "prihranil" za 2. niz. Kljub izgubljenemu 2. nizu se domači odbojkarji niso pustili zmesti ter so suvereno opravili z nasprotniki v 3. nizu.

Čestitke vsem igralcem ter seveda trenerju za prvi zmagi v njegovi še dolgi trenerski karieri!

V 2. krogu državnega prvenstva, ki je na sporedu 26.01.2013, se bodo naši najmlajši pomerili z ekipami iz Maribora, Murske Sobote in Frama.