Slab začetek, dober konec

V nedeljo, 11.11.2012, je v Mislinji potekal drugi kvalifikacijski turnir za uvrstitev v A – ligo državnega prvenstva za starejše dečke. V prvi tekmi so se mladi hoški odbojkarji pomerili z »večnimi« nasprotniki iz Mislinje. Prvi niz so gladko dobili domačini saj so varovanci trenerja Boštjana Glodeža naredili preveč napak, predvsem na servisu. V drugem ter tretjem nizu pa je mladim hoškim odbojkarjem igra le stekla tako kot so si želeli ter so dokaj zanesljivo pripeljali tekmo do končne zmage. V drugi tekmi turnirja so se pomerili z odbojkarji iz Mežice ter jih gladko premagali z rezultatom 2:0 v nizih. V tej tekmi so na parket dvorane v Mislinji stopili prav vsi igralci OK Hoče ter si s tem nabrali nekaj novih prepotrebnih izkušenj, ki jim bodo še kako prav prišle v prihodnosti. V tretji tekmi so domačini dokaj rutinirano premagali mlade odbojkarje iz Mežice ter si s tem najverjetneje že skupaj s hoškimi odbojkarji zagotovili igranje v A – ligi državnega prvenstva za starejše dečke, ki pa se začne v mesecu januarju.

Zadnji kvalifikacijski turnir bodo naši mladi odbojkarji odigrali v nedeljo, 25.11.2012, ko se bodo podali v Ravne na Koroškem.