Začetek nove sezone 2012/2013

Prvo srečanje v sezoni 2012/2013, je bilo na dan otvoritve športne dvorane v soboto 20.10.2012 v skoraj polni novi dvorani,ki sprejme nad 900 gledalcev, med OK HOČE in OK FUŽINAR, in se je končala v prid gostom s skupnim rezultatom 1:3.

Prvi niz je bil zelo izenačen do drugega tehničnega time outa 16:16, nato pa so si gostje priigrali nekaj točk prednosti in dobili niz s 19:25. Drugi niz je potekal podobno kot prvi niz, ki so ga gostje dobili z rezulatom 22:25.

V tretjem nizu so domači fantje pokazali vse kar znajo in z zelo dobro igro dobili niz s 25:13. Četri niz, ki je bil zelo izenačen in je pokazal vse lepe strani tega športa z borbenostjo obeh ekip, ter atraktivnimi potezami posameznikov do zadnje točke, ki so jo osvojili gostje in tako zmagali zadnji niz s 24:26 in dobili srečanje z 1:3.

Kljub porazu domačih fantov je bilo zadovoljstvo nad prikazanim med gledalci veliko in vzdušje v dvorani »enkratno«.